Київський суд заборонив мітинги проти участі росіян у параді Перемоги

До суду звернулася Київська міськадміністрація з проханням обмежити проведення акцій у центральній частині столиці, які за часом збігаються з проведенням параду.

Окружний адміністративний суд Києва заборонив проведення 9 травня в центрі Києва акцій проти участі російських військ у параді Перемоги.

Про це повідомило джерело в головному управлінні внутрішньої політики Київської міськдержадміністрації (КМДА).

До суду звернулася КМДА з проханням обмежити проведення акцій у центральній частині столиці, які за часом збігаються з проведенням параду.

Заявки на проведення акцій на Майдані Незалежності 9 травня з 9:00 подала ініціативна група громадян. У заявці значиться кількість учасників - 1 тисяча осіб.

Крім того, громадська організація "Наша перемога" подала заявку на проведення акцій з 9:00 до 14:00 по маршруту Михайлівська площа, вулиця Володимирська, а також на проведення мітингу в парку імені Шевченка.

Суд задовольнив позов Київської міськадміністрації.

Нагадаємо, військовий парад на Хрещатику стане головною подією святкування 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У ньому візьмуть участь 3 тисячі військовослужбовців Збройних сил України та інших військових формувань. Також у параді вперше візьмуть участь 75 військовослужбовців з Росії, а також 122 курсанти і 14 офіцерів з Білорусі.

По головній вулиці столиці України пройде легендарна військова техніка часів війни. Військовослужбовці, одягнені в стилізовану форму часів Великої Вітчизняної війни, пронесуть військові штандарти 1-го, 2-го, 3-го, 4-го Українських фронтів і Українського партизанського фронту, а також 60 бойових прапорів об'єднань і військових частин.

Після них пройдуть шість парадних розрахунків військовослужбовців, одягнених у військову форму воїнів-стрільців, танкістів, авіаторів, моряків і жінок-санінструкторів часів війни. Музичний супровід забезпечать 17 військових оркестрів.

Читайте також:

На День Перемоги десятками українських міст урочисто пройдуть військові

У Мінську під час підготовки до параду загорілася бронемашина

Парад Перемоги 1945 року в Москві

З Києва до Москви вирушить "Потяг Перемоги"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: