Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Київський зоопарк планують перенести на ВДНГ

Зоопарк планують перенести на ВДНГ та розширити, оскільки на території, де нині перебуває звіринець вже немає місця через розбудову житла.

Київський зоопарк було б ідеально розмістити на ВДНГ (тепер - Національний комплекс "Експоценр України").

Про це сказав начальник Головного управління містобудування та архітектури КМДА Сергій Целовальник.

"Територія зоопарку виділялася і освоювалася дуже давно, забудови поряд не було. Але розбудова житла бере своє. Цей конфлікт має якось розв'язуватися. Або ми повинні зменшити кількість звірів, що не хотілося б і є неправильним, або ми "освоїмо" нове місце, де зможемо збудувати сучасний зоопарк чи окремий розплідник для молодняка", - зазначив архітектор.

Целовальник також наголосив, що зоопарк повинен розвиватися.

"У мене перше, що спало на думку, - територія близько 280 гектарів на Виставці передового досвіду народного господарства (ВДНГ – ред.). Земля там є, природа прекрасна. Там є і балки, є можливості зробити водні резервуари. Я б вважав, що там міг би бути серйозний великий зоопарк. Метро туди ми прокладаємо, люди туди зможуть приїжджати, і об'їзна дорога поряд. Там можна зробити і розплідник. Я вважаю, що зоопарк можна перемістити туди, це було б ідеально", - переконаний чиновник.

Нагадаємо, раніше зоопарк планували закрити через те, що він заважає жителям довкола запахами і звуками. Але керівництво столиці запевнило: із центру звірів не переселятиме.

"Будемо робити нормальну вентиляцію, щоби не було якихось запахів. Тобто, ми будемо робити заходів, щоби не мішало це мешканцям оточуючих будинків, але зоопарк буде залишатися на цьому місці, я думаю, ще довгі десятиліття", - наголосив директор зоопарку.

Щоправда, чиновники не відкидають появи філії зоопарку у кількох районах Києва. На іншу територію планують перевезти розплідник та кормову базу, щоб тваринам було вільніше.

Читайте також:

За нового керівництва у Київському зоопарку померли уже 62 тварини

Київському зоопарку подарують двох слонів зі Шрі-Ланки

У Київському зоопарку викрито махінації на 300 мільйонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції