Київський  зоопарк заспокоїв: померло лише 36 тварин

У Київському зоопарку заперечили, що померло аж 500 тварин. Їх було лише 36, і більшість померло унаслідок біологічної старості.

Адміністрація Київського зоопарку спростовує повідомлення директора Київського еколого-культурного центру Володимира Борейка про зникнення і загибель близько 500 тварин. За словами адміністрації, померло лише 36 тварин.

Про це йдеться у коментарі прес-служби столичного зоопарку у зв'язку з поширеною в ЗМІ інформацією еколога.

Прес-служба наголошує, що стаття "У Київському зоопарку зникло близько 500 тварин", опублікована в газеті "Вечірній Київ", містить дезінформацію, яка плямує репутацію Київського зоологічного парку державного значення.

"Нам невідомо, з якою метою еколог Борейко намагається нав'язати суспільству явно неправдиву інформацію", - сказано у коментарі.

Згідно з офіційною інформацією, в зоопарку сьогодні є 48 тварин, які вже пережили свій біологічний вік.

"Ми не приховуємо, що є і загиблі тварини, але їх не 500 (!), а лише 36. За зведеннями руху поголів'я і актами про загибель тварин ми можемо дати докладні пояснення щодо кожної особини, що є в колекції зоопарку", - відзначають в зоопарку.

Так, за їх даними, за період з 15 жовтня 2010 року до кінця лютого нинішнього року від старості загинули троє ссавців: 21-річний лев, 8-річний фредка (домашній тхір) і 30-річний гуанако, якого довелося приспати, оскільки у нього була пухлина мозку.

Також загинули 12 риб, 4 з яких - унаслідок аварійної ситуації через перепади електронапруги, що нерідко трапляються в зоопарку. Багато тварин загинули унаслідок вікових змін.

Але зоопарк заповнив ці втрати: придбали 10 молодих араван, дискусів, астронотусів. Серед рептилій і безхребетних - 10 особин, більшість з них загинула унаслідок біологічної старості (пітон тигровий, хамелеон очковий, хамелеон пантеровий, гекон тощо).

Крім того, за цей період у зоопарку загинуло 11 птахів. Серед них ібіс, фазан, журавель степовий, гірський гусак, сич, перепел, сокіл балабан, сплюшка, багато з них мали вікові зміни, запевняють у звіринці.

"Дивує, що Борейко знову згадує пінгвінів Гумбольта, останній з яких помер 4 жовтня 2010 року, ще за колишнього керівництва, і зоопарк давав спростування з приводу цієї дезинформації", - наголошується у повідомленні.

Адміністрація зоопарку вимагає пояснень від еколога Борейка і спростувань від редакторів, які поспішають з розміщенням скандальної інформації про Київський зоопарк, не звертаючись за коментарями до нашої прес-служби.

Читайте також:

З Київського зоопарку зникла половина тварин

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

У київському зоопарку не виявили порушень: "тварини мерли випадково"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: