Київського губернатора звинуватили у пропаганді незаконної торгівлі пролісками

Вітальний білборд чиновника прикрашений зображенням букета підсніжника, занесеного до Червоної книги України і забороненого для збору та продажу.

Керівництво Київщини пропагує незаконний збір та торгівлю первоцвітами
necu.org.ua
Національний екологічний центр України (НЕЦУ) заявив, що чиновники пропагують продаж первоцвітів.

В організації зазначили, що днями на дорогах Київської області з'явилися білборди, з провідні політики вітають жінок зі святом 8 березня. Серед таких привітань і побажання "щастя і любові" від імені голови Київської обласної державної адміністрації Анатолія Присяжнюка.

"Вітальний білборд прикрашений великим зображенням букета підсніжника складчастого - рослини, занесеної до Червоної книги України і забороненої для збору та продажу ", - йдеться в повідомленні НЕЦУ.

"Урочисте привітання на білборді є соціальною рекламою. Ця реклама підсвідомо пропагує зривання і, можливо, навіть продаж пролісків, тому букет вже є товаром, за торгівлю яким передбачена відповідальність. Таким чином, невинне поздоровлення стає прихованою комерційною рекламою забороненого збору квітів і торгівлі", - розповів заступник голови центру Олексій Василюк.

Він наводить інший приклад: два роки тому Укрпошта приєдналася до кампанії "Первоцвіт" і заборонила своїм підприємствам друкувати листівки, конверти і марки з зображеннями первоцвітів, спеціально, щоб не спокушати людей.

Нагадаємо, торгівля рослинами, занесеними до Червоної книги, заборонена і карається згідно із законодавством (ст.ст. 88, 88-1, 90, 159, 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Читайте також:

Українки хочуть отримати на 8 березня квіти, тепле слово і нову квартиру

Складено рейтинг найгірших подарунків на 8 Березня

Росіянки дарують собі на 8 березня кухонну дошку із зображенням Путіна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: