Київському метро загрожує відключення світла

"Київенерго" пригрозило відключити світло в столиці за борги: без енергопостачання можуть залишити увесь транспорт, в тому числі метрополітен.

ВАТ "Київенерго", яке експлуатує столичний енергокомплекс, має намір з 25 травня обмежити енергопостачання великих боржників.

"Якщо метро і тролейбуси не будуть їздити, а кияни будуть ходити в темряві, нехай за це відповідають ті, хто винні", - заявив голова правління компанії Едуард Соколовський.

За його словами, до таких дій керівництво "Київенерго" вдасться у зв'язку з ростом заборгованості таких комунальних підприємств, як "Київпастранс", "Київський метрополітен" і ВАТ "Київводоканал".

Крім того, Соколовський нагадав, що в бюджеті столиці не передбачена компенсація різниці в тарифах на теплову енергію.

Зокрема, заборгованість "Київводоканалу" перед "Київенерго" за спожиту електроенергію становить 460 тисяч 509 гривень, за теплову – 6 мільйонів 337 тисяч гривень. Заборгованість "Київпастрансу" за електроенергію становить 21 мільйон 894 тисячі гривень, за тепло - 919 тисяч гривень, при цьому борг "Київського метрополітену" за електроенергію досяг 47 мільйонів 763 тисячі гривень.

Соколовський повідомив, що, відповідно до затвердженого графіка, насамперед будуть відключені вищеперераховані компанії, а також комунальне підприємство "Київміськсвітло".

Щоб не допустити відключень керівництво компаній має своєчасно сплатити за поточними рахунками, а також надати чіткий план погашення існуючої заборгованості, підкреслив глава "Київенерго".

"Київенерго" експлуатує практично всі енергетичні об'єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі.

Як повідомлялося, в 2009 році компанія скоротила чисті збитки у 3,3 рази в порівнянні з 2008 роком - до 129 мільйонів 860 тисяч гривень. Чистий прибуток зріс на 7,9% - до 6 мільярдів 417 мільйонів 923 тисяч гривень.

Читайте також:

Київська мерія підвищить комунальні тарифи у півтора рази

Ухвалено бюджет Києва: витрати на ЖКГ урізані у 5 разів

Київ хочуть позбавити статусу обласного центру

У Черновецького обіцяють побудувати ще 50 станцій метро

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: