Київському зоопарку подарують двох слонів зі Шрі-Ланки

Скандальний зоопарк розраховує на завезення двох слонів зі Шрі-Ланки до кінця 2011 року. Мова йде про двох маленьких слоненят.

Комунальне підприємство "Київський зоопарк" розраховує на завезення двох слонів зі Шрі-Ланки до кінця 2011 року. Про це повідомив генеральний директор зоопарку Олексій Толстоухов.

"Зараз ведуться переговори про дарування слонів урядом Шрі-Ланки. Остаточно це підтвердити можливо буде після підписання договору або офіційних документів на дарування. Мова йде про двох маленьких слоненят. Цього року планується завершити переговори й планується завезення. Зараз ми не можемо дозволити собі більше", - сказав він.

Крім того, Толстоухов розповів, що зоопарк веде переговори з нідерландською фірмою про придбання 2 самок слона, але пріоритетними є переговори про дарування слонів.

Також гендиректор зоопарку вказав на необхідність зоопарку в кіпері (людина, яка доглядає за слоном, тренер).

Толстоухов розповів, що навчання кіпера - витратний захід, на яке необхідно знайти кошти, і навчають кіперів тільки за кордоном.

Крім того, гендиректор розповів про пріоритетні напрямки розвитку зоопарку на 2011 рік.

Так, цього року найбільш пріоритетними є роботи із завершення реконструкції ведмежатника й слоновника, будівництво вольєрів для хижих птахів, створення цілорічної експозиції для пеліканів і фламінго, що, у свою чергу, надасть можливість створення груп птахів і знизить рівень стресу тварин при переміщенні їх у літні або зимові вольєри.

Зоопарк, відповідно до стратегій WAZA, EAZA, EARAZA (Євро-Азіатська Регіональна Асоціація Зоопарків й Акваріумів), має намір створювати умови для утримання тварин максимально наближені до природного (застосування природних матеріалів, використання для вигулу й експозиції тваринних ділянок із природним покриттям тощо).

Експозиції будуть обладнані таким чином, щоб тварини могли максимально проявляти природну поведінку.

Також пріоритетом розвитку зоопарку є його природоохоронна діяльність, екологічне виховання й просвітительська діяльність, науково-дослідна робота.

Як повідомлялось, у квітні 2010 року помер азіатський слон на кличу Бой з Київського зоопарку.

Раніше Толстоухов зазначав, що за наявності фінансування в 2011 році зоопарк буде розглядати можливість купівлі слона.

У жовтні 2010 року мер Києва Леонід Черновецький звільнив директора комунального підприємства "Київський зоопарк" Світлану Берзіну, призначивши замість неї Толстоухова.

Читайте також:

Проти екс-керівництва Київського зоопарку порушили кримінальні справи

Скандал у Київському зоопарку: екологи наполягають – загинуло 500 тварин

Столичні депутати подарують киянам слона

Толстоухов-молодший та його колеги відібрали телевізор у зажуреного горили

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: