Київську каналізацію може прорвати будь-якої хвилини

Міністр ЖКГ: бездіяльністю столичної влади повинні зайнятися у Кабінеті міністрів та правоохоронних органах.

За перевірками Державної житлово-комунальної інспекції встановлено, що бездіяльність столичної влади призвела до катастрофічного стану водопровідно-каналізаційних мереж Києва.

Про це 16 квітня заявив міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко.

За словами начальника інспекції Сергія Зиміна, за результатами перевірки "Київводоканала" встановлено, що впродовж березня 2009 року в Києві сталося 10 серйозних аварій на об`єктах водопровідного господарства.

"Зокрема, на вулиці Гетьмана посеред автодороги утворився котлован з водою діаметром 8 метрів, на вулиці Симиренка під асфальт провалився автомобіль, на вулиці Бальзака водно-піщаною сумішшю було затоплено 50 автомобілів", - заявив Зимін.

Як зазначив Кучеренко, найактуальнішою проблемою водопровідно-каналізаційного господарства столиці залишається жахливий стан Бортницької станції аерації – єдиної системи очисних споруд стічних каналізаційних вод Києва.

За даними міністерства ЖКГ, усі три блоки очищення стічних вод і допоміжних цехів станції відпрацювали свій ресурс на 90% і потребують глибокої реконструкції та модернізації.

Фахівці інспекції зазначають, що 26% водопровідних мереж столиці вичерпали свій термін експлуатації, 21% водопровідних мереж перебувають в аварійному стані та потребують термінової заміни.

За даними інспекції, 33,7% мереж (879,1 км) перебувають в аварійному стані та потребують термінового переукладання.

"Дотепер експлуатують каналізаційні мережі, побудовані до 1917 року. В аварійному стані перебувають колектори, побудовані в 1950-1980 роках, критична ситуація склалася на Головному міському каналізаційному колекторі, Позняківському, Чумаківському колекторах і колекторі Зодчих", - заявив інспектор.

В Держінспекції заявили, що 2008 року в каналізаційних мережах сталося 14 тис. 861 аварія, що на 2 тис. 211 більше, аніж 2007 року.

Читайте також:

Київ затопило нечистотами

Хакери Росії та Китаю контролювали енергосистеми США

Аварія в Чернігові: Києву загрожують стічні води з каналізації

У Бортничах люди "купаються" у нечистотах

ВідеоКиївську каналізацію може прорвати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: