Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Київстар" повністю заблокував доступ до низки російських інтернет-ресурсів

"Київстар" повністю заблокував доступ до низки російських інтернет-ресурсів

Наразі не можливо потрапити на сторінки заборонених соціальних мереж.

Компанія "Київстар" завершила процес блокування російських інтернет-ресурсів, проти яких були введені санкції указом президента України на підставі рішення РНБО.

Про це ТСН.ua заявив президент компанії Петро Чернишов.

"Ми виконали указ президента. Процес завершено", - повідомив Чернишов.

Варто наголосити, що неможливо потрапити до заборонених інтернет-ресурсів, як з комп'ютера так і з мобільного телефону, це стосується і додатків, які на вашому смартфоні. Наразі відомо, що не відкриваються сторінки Вконтакте, Одноклассники, пошук Яндекс, Яндекс.Карти та Яндекс.Навігатор.

Зазначимо, вчора, 17 травня, три мобільні оператори в Україні "Київстар", Vodafone Україна і Lifecell заявили, що почали блокування російських сайтів, що потрапили під санкції. 

Оператори мобільного зв'язку також додали, що сподіваються на розуміння і підтримку від користувачів.

Зазначимо, що президент Петро Порошенко наголосив, що санкції, які були введенні проти Росії, можуть бути переглянуті після повного виходу російських військ з території України. 

"Я можу наголосити, що одразу після припинення російської агресії проти України, одразу коли останній російський солдат покине суверенну, незалежну територію України, ми будемо готові до перегляду цього рішення", – зазначив Порошенко. 

Нагадаємо, 16 травня, російські соцмережі "ВКонтакте" і "Однокласники" потрапили до списку юридичних осіб, щодо яких Україна ввела санкції.

Президент України затвердив рішення Ради національної безпеки і оборони про розширення списку фізичних та юридичних осіб, щодо яких введено санкції. Загалом обмежувальні заходи стосуються 468 компаній. В указі пояснюється, що заборона діє на інтернет-провайдерів з "надання послуг з доступу користувачам мережі інтернет до ресурсів сервісів". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції