Кличко готовий об'єднатися з Тігіпком

Екс-кандидат в мери Києва запрошує Тігіпка до співпраці, але шанси його на виборах міського голови оцінює скептично.

Лідер Блоку свого імені Віталій Кличко не виключає вірогідність об'єднання з Сергієм Тігіпком на виборах мера Києва.

"Я знайомий з програмою Сергія Тігіпка, і в даному випадку, раз вже співпадають ключові погляди на розвиток міста, в якому ми живемо, я б не став відкидати можливість об'єднання зусиль ради однієї мети. Місто Київ повинне стати по-справжньому європейською столицею. Я запрошую Сергія приєднатися до нас", - відзначив політик в ході Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

При цьому, коментуючи шанси Тігіпко на київських виборах, він підкреслив: "Я б не став так оптимістично розглядати шанси Сергія Тігіпка. Так, звичайно, він показав прекрасні результати самореалізації в бізнес-проектах, але говорити, що він, безумовно, виграє, на сьогоднішній день неможливо. Він - серйозний конкурент, але економічна освіта ще не говорить про здатність провести правильні реформи. У банкіра, який управляє містом, також є непогані економічні навики".

В той же час, Кличко призвав Тігіпка визначитися із завданнями, які він ставить перед собою.

"Сьогодні Сергій Тігіпко заявляє про плани балотуватися на пост мера Києва. Буквально кілька тижнів тому він ще збирався стати президентом, потім - Прем'єр-міністром. Я думаю, йому треба чітко визначитися, які конкретні завдання він ставить перед собою. Якщо будуть або дострокові, або чергові вибори мера, напевно буде величезна кількість людей, охочих брати участь в них. Питання, яка мотивація у кожного з них, відстоювати вони будуть особисті амбіції, інтереси політичних партій або свої бізнес-інтереси?".

Нагадаємо, раніше Тігіпко заявив, що допускає свою участь у найближчих виборах мера Києва.

При цьому Тігіпко підкреслив, що його команда має намір брати участь і у виборах Київської міської ради.

Як повідомлялося, сьогодні народний депутат від фракції БЮТ Валерій Камчатний заявив, що не виключає того, що прем'єр-міністр Юлія Тимошенко балотуватиметься на посаду мера Києва.

"Щодо участі Тимошенко в цих виборах - вона не виключається", - підкреслив депутат.

На його думку, дуже багато політиків спробують себе в ролі претендента на посаду київського міського голови, оскільки це надзвичайно важлива посада.

Читайте також:

БЮТ: Тимошенко може піти у мери Києва

Тігіпко вирішив співпрацювати з Ющенком

Тігіпко не виключає, що піде в мери Києва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: