Кличко попросив прокуратуру знизити комунальні тарифи в Києві

Віталій Кличко заявив на в.о. глави КМДА Анатолія Голубченка в прокуратуру: він його звинувачує в перевищенні повноважень.

Віталій Кличко звернувся до прокуратури Києва з проханням опротестувати та зупинити дію розпорядження міської влади про підвищення комунальних тарифів.

"Прокуратура повинна звернути увагу на порушення норм чинного законодавства та перевищення службових повноважень при встановленні тарифів", - зазначили у Блоці Кличка.

У фракції нагадали, що "суди не в змозі ухвалити належне рішення" (27 липня Київський апеляційний адмінсуд зняв заборону на підвищення столичних тарифів) і наголосили, що прокуратура залишається єдиним легітимним органом, який може зупинити дію тарифів на житлово-комунальні послуги.

У своєму поданні Кличко вказує на порушення норм чинного законодавства та перевищення повноважень в.о. голови КМДА Анатолієм Голубченком.

Серед них Кличко називає неправомірність встановлення тарифів на ЖКП без визначення їх виконавців і затвердження тарифів на теплову енергію в той час, коли вони визначаються НКРЕ.

Також серед порушень називаються підписання розпоряджень особою, яка не погоджувалась президентом та Кабміном на посаду заступника голови КМДА та не погоджувалась Київрадою на посаду заступника мера з самоврядних повноважень.

Відповідне подання було внесене 6 серпня. Тепер прокуратура має розглянути його протягом 10 днів. У разі внесення протесту прокурора, дія розпоряджень зупиняється на час розгляду такого протесту.

Нагадаємо, з 1 червня київська мерія підвищила комунальні тарифи майже вдвічі. Опозиційні фракції Київради, зокрема Блок Кличка, закликали киян не платити за новими тарифами та оскаржили їх у суді.

Шевченківський районний суд Києва 6 липня зупинив дію розпорядження про підвищення тарифів, але вже 27 липня апеляційний адміністративний суд скасував рішення свого попередника.

17 липня дію постанови про підвищення тарифів у Києві зупинив Кабінет міністрів. У відповідь столичний мер Леонід Черновецький назвав це рішення незаконним і популістським.

Читайте також:

У Києві подешевшали похорон і послуги крематорію

Кличко подав до суду на "брехуна" Черновецького

В Києві сильно зросли комунальні тарифи

Українці заборгували ЖЕКам майже 10 мільйонів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: