Кличко просить міліцію розібратися з "хабарником" Черновецьким

Депутат Київради Віталій Кличко просить правоохоронні органи дати оцінку діям Леоніда Черновецького щодо розцінок за зустріч зі столичними чиновниками.

Кличко заявляє, що Черновецький фактично узаконив корупцію та перейшов всі межі дозволеного, коли озвучив киянам розцінки на платні відвідини чиновників мерії. Він звертає увагу президента, уряду та правоохоронних органів на заяви мера Києва, який "в період скрутних часів першочерговою справою вважає узаконення хабарів за те, що зобов`язаний робити за законом".

Кличко підкреслює, що згідно з нормами чинного законодавства, вести особистий прийом – один із обов’язків столичних чиновників. Більше того, жодним нормативним актом не врегульовано питання платного прийому громадян, а його запровадження, на думку Кличка, є прямим порушенням норм чинного законодавства та заслуговує на переслідування відповідно до кримінального судочинства.

"Своєю публічною заявою Черновецький офіційно визнав панування хабарництва в Київраді. Більше того – мер "в курсі" існуючих тарифів на доступ до чиновницьких кабінетів, оскільки заявив, що "обід з ним буде коштувати дешевше". Більше того, мер також пропонує узаконити практику "віддяк" ще й для своїх численних заступників, жоден з яких не призначений на посту відповідно до закону, а їх кількість суперечить і нормам закону, і нормам логіки", - підкреслює Кличко.

23 грудня Київський міський голова Черновецький заявив, що запроваджує в Києві платні прийоми чиновників мерії для поповнення бюджету міста. За його словами, будуть встановлені різні розцінки для прийомів різними посадовцями Київської міської державної адміністрації. Зокрема, щоб потрапити на прийом особисто до мера, необхідно буде заплатити не менш як 100 тис. доларів.

24 грудня такий обід провів виконуючий обов’язки заступника голови КМДА Олександр Луцький. За вечерю із заступником Черновецького кожен бізнесмен заплатив по 9 500 доларів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: