Кличко-старший не виявив бажання придбати свою із братом оголену копію із Коростишева

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Скульптуру Кличків вмостили на підмурок знесеного генделика, де в радянські часи торгували пивом та сосиками.

У Коростишеві, що на Житомирщині, поставили скульптуру братам Кличкам. Гранітні боксери без спіднього борються на руках і стоять на підмурку знесеного магазинчика. Стоятимуть там недовго, бо автор готовий їх продати.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Скульптуру Віталій Рожик тесав із 10-ти тонного гранітного блоку. Трудився два роки. Возив на виставку в Київ, де мали бути брати  Клички, але вони тоді на неї не прийшли. Після - грантіні боксери 10 років простояли у майстерні. І тільки цьогоріч на день Коростишева їх виставили на показ. Людям сподобалося.

Скульптуру Кличків вмостили на підмурок знесеного генделика, де в радянські часи торгували пивом та сосисками. За кілька кроків у кущах дерев’яний туалет на одну кабінку. Мер Коростишева наперед запевняє, що тут буде дуже красиво, але згодом.

Щоправда, символа може тут і не стати. Бо скульптор зізнався, що місту Кличків ще не дарував і взагалі готовий їх продати за 100 тисяч доларів.

Прицінитися до своєї гранітної копії без спіднього ТСН запропонували Кличку-старшому.

Поставати оголеними для Кличків не новина. Декілька років тому брати знялися у відвертій фотосесії для німецького журналу.

ВідеоСкульптуру оголених братів Кличків встановили на Житомирщині

Без спіднього, з пронизливим поглядом. У Коростишеві на Житомирщині поставили скульптуру братам Кличкам. Гранітні боксери борються на руках, і стоять на підмурку знесеного магазинчика. Стоятимуть там недовго, бо автор готовий їх продати. 

Скульптуру оголених братів Кличків встановили на Житомирщині

Але купити себе із каменя віталій Кличко бажання не виявив. А от при нагоді завернути у Коростишів і подивитися у свої гранітні очі - пообіцяв.

Нагадаємо, що у соцмережах насміхаються зі скульптури

Кореспондент ТСН Інна Боднар. 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції