Кличко тведо вирішив перемогти Черновецького

Віталій Кличко на позачергових виборах в Раду може об`єднатися з Яценюком, бо вони "симпатизують один одному".

Лідер фракції блоку свого імені в Київраді Віталій Кличко в разі проведення дострокових виборів до парламенту готовий об'єднатися "з молодими політиками, зокрема з командою екс-спікера Арсенія Яценюка". В той же час Кличко ще не визначився, чи точно він балотуватиметься до парламенту.  "Якщо позачергові вибори будуть, я зможу відповісти чіткіше на це питання (про учать у кампанії)", - заявив Кличко.

Кличко вважає, що сьогодні в Україні є багато політиків, які чесно заробили своє ім'я. "Ви згадали про Арсенія Яценюка. Він є одним з перспективних політиків завтрашнього дня. Ми спілкуємося, симпатизуємо один одному. Я твердо упевнений, що ми зможемо або з Арсенієм, або з іншими людьми, які розділяють наші погляди, об'єднатися в будівництві нової України", - сказав політик.

В той же час, Кличко підкреслив, що його головна мета - стати мером Києва. "Я поставив перед собою мету стати мером міста Києва і чітко, не розпиляючись по сторонах, йду до цієї мети", - додав він.

Нагадаємо, Віталій Кличко двічі брав участь у виборах мера столиці й двічі програв нинішньому мерові Леоніду Черновецкому. Зараз він є депутатом Київської міської ради. У фракцію Блоку Віталія Кличка входять 15 депутатів.

Читайте також:
Кличко просить міліцію розібратися з "хабарником" Черновецьким
Віталій Кличко зробив "повернення десятиріччя"
Луценко вибирає між Тимошенко і Кличком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: