Кличко вимагає запустити у Київраду міліцію

Блок Кличка запідозрив промерську команду у намірі терміново роздати за безцінь ділянки київської землі.

Блок Віталія Кличка у Київраді наполягає на втручанні правоохоронних органів в ситуацію, що склалася сьогодні в столиці та відповідній реакції на порушення законодавства, зокрема відреагувати на проведення пленарного засідання Київради 13-14 жовтня 2009 року в порушення регламенту та законодавства України.

Про це йдеться у відкритому листі Блоку до прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, голови Верховної ради Володимира Литвина та лідера опозиції Віктора Януковича, розповсюдженому прес-службою Блоку.

"Замість розгляду найважливіших для киян питань щодо тарифів на комунальні послуги, головна мета промерської команди - термінова роздача за безцінь київської землі до 15 жовтня", - сказано у відкритому зверненні. "Саме в цей день (15 жовтня) згідно з прийнятими змінами закінчується можливість виділяти землю без аукціону та конкурсу", - сказано у зверненні. У 2008 році був прийнятий Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України", у тому числі - до Земельного кодексу, де чітко визначено, що вся вільна від забудови земля виділяється тільки на аукціонах та конкурсах.

Фракція Блоку Віталія Кличка неодноразово зверталася до прокуратури та судів щодо безпрецедентних порушень законодавства, регламенту та Конституції, до яких постійно вдається Київська влада. Незважаючи на все це - дії промерської більшості та керівників міста залишаються безкарними.

"Ми наголошуємо, що всі депутати та "зацікавлені особи", які братимуть участь в ухваленні антизаконних рішень та розкраданні землі будуть відповідати згідно з законом. Наша фракція залишає за собою право чинити опір усім незаконним діям, направленим проти інтересів киян", - сказано у відкритому листі Блоку Кличка.

Читайте також:

Тягнибок і Кличко зібрали пікет проти тарифів Черновецького

Кличко вимагає порушити кримінальну справу проти Черновецького

Кличко попросив прокуратуру знизити комунальні тарифи в Києві

Кличко подав до суду на "брехуна" Черновецького

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: