"Кличко все, як завжди, плутає". Вавриш відреагував на заяви мера про "смотрящих" у Києві

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Консультант команди Зеленського вважає, що єдиним "смотрящим" за містом має бути мер.

Колишній заступник головного архітектора Києва Андрій Вавриш заявив, що мера Києва Віталія Кличка могли попередити про можливі дзвінки від нього щодо переїзду Офісу президента в Український дім.

Про це він повідомив під час інтерв'ю НВ.

Вавриш переконує, що Кличко все переплутав, а попередити про дзвінок його могли лише через переїзд Офісу президента.

"Якби, обговорюючи цю історію, я сказав "смотрящий" над Амстердамом? Це ж дурість, які "смотрящі"? Нормальне демократичне місто з усталеними взаємовідносинами між жителями. Які "смотрящі"? Це неможливо", – сказав він та додав, що єдиним "смотрящим" за містом має бути мер, якого обрали містяни.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявив, що мав телефонну розмову із головою Офісу президента Андрієм Богданом під час якої той давав йому "вказівки", із ким узгоджувати свої дії. Богдан, за словами міського голови, заявив, що той має коригувати свої дії щодо процесів у місті з двома персоналіями на вибір: з Андрієм Вавришем або Олександром Ткаченком (гендиректором 1+1).

ВідеоНа якій підставі хочуть звільнити Віталія Кличка та чи залишиться він мером

Звільнити Кличка. Голова офісу президента України Андрій Богдан учора "нагадав" Кабінету Міністрів щодо звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації. На якій підставі Богдан хоче усунути Кличка, чи залишиться він мером і яка процедура призначення нового голови КМДА - розповімо далі.

На якій підставі хочуть звільнити Віталія Кличка та чи залишиться він мером

Залиште свій коментар

Вибір редакції