Клімкін анонсував безвіз із 20 країнами Латинської Америки та Азії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Це станеться протягом двох років.

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що через два роки Україна може мати безвізові режими із 20 країнами Латинської Америки та Азії.

Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Буде безвіз. І Латинська Америка є, й Азія. Ми насправді роки за два вийдемо там у 20 (країн), 20+. Роки за два, оскільки там є такі технологічні питання - Латинська Америка і Азія", - заявив Клімкін.

За його словами, про введення безвізового режиму Україна домовляється саме із тими країнами, куди існує попит серед українців.

"А безвіз нам з ким потрібен? Можемо, звичайно, зараз 30 безвізів з Африкою підписати. Ми маємо зробити те, що українцям потрібно, а не те, що ми можемо повісити і сказати: ось ще 5 країн", - зазначив очільник МЗС.

Нагадаємо, за 2018 рік Україна піднялася на кілька пунктів у рейтингу найцінніших паспортів світу. У рейтингу вона опинилася на 41 місці, адже закордонний паспорт українців дозволяє без візи подорожувати до 128 країн.

ВідеоПавло Клімкін розповів про перспективи вступу України до ЄС та НАТО

У гостях Сніданку Міністр закордонних справ України – Павло Клімкін. Павло розповів про стан українських полонених моряків, а також про перспективи вступу України до ЄС та НАТО після отримання Томосу.

Павло Клімкін розповів про перспективи вступу України до ЄС та НАТО

Залиште свій коментар

Вибір редакції