Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін порадив правоохоронцям "дружньо" зустріти команду із Закарпаття на чемпіонаті невизнаних держав

Футбольна команда Karpatalja перемогла на чемпіонаті світу невизнаних країн.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін порадив правоохоронним органам "дружньо" зустріти команду із Закарпаття, яка взяла участь у чемпіонаті світу з футболу серед невизнаних держав.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Я дуже люблю футбол, але мене зовсім не радують спортивні "успіхи" команди із Закарпаття, яка бере участь в чемпіонаті світу з футболу під егідою КОНІФА за участю команд з невизнаних держав. Вважаю, що правоохоронні органи мали б зустріти команду з "дружнім" прийомом на батьківщині та запитати, звідки у них фінансування, чиєю підтримкою користуються гравці та й взагалі поставити ще багато запитань", - заявив Клімкін.

Я дуже люблю футбол, але мене зовсім не радують спортивні «успіхи» команди із Закарпаття, яка бере участь в чемпіонаті...

Опубліковано Pavlo Klimkin 10 червня 2018 р.

Нагадаємо, команда із Закарпаття Karpatalja перемогла на чемпіонаті світу серед невизнаних країн, який відбувся у Лондоні. У фінальному матчі футболісти виграли у команди Північного Кіпру.

За даними видання Mukachevo.net, організував команду Karpatalja депутат Берегівської райради від Демократичної спілки угорців (УМДС) Тіберій Феєш. На її емблемі були зображені контури Закарпатської області і символіка у кольорах угорського та українського прапорів. Журналісти з'ясували, що у складі переможців турніру значаться гравці із Закарпаття, які виступають за угорські клуби. Зокрема, йдеться про Шандора Розмана та Шандора Вайду із Виноградова, Золтана Бокшо із Мукачівщини. Ще один футболіст - Юрій Тома - нещодавно був гравцем "Говерли" (Ужгород) та ФК "Ужгород".

Залиште свій коментар

Вибір редакції