Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін пророкує, що за кілька років половина українців житиме за кордоном

Міністр переконує, що МЗС дуже спирається на українські громади у світі.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вважає, що вже за декілька років половина населення України може виїхати за кордон.

Про це він заявив в ході зустрічі з ветеранами війни на сході України.

«Раніше у нас була батьківщина та діаспора… Те, що відбувається зараз, коли мільйони українців постійно чи тимчасово за кордоном – я вважаю, що за декілька років (знову-таки, хочете – звинувачуйте мене) приблизно буде так... Половина українців буде тут, і половина українців буде за кордоном», - вказав Клімкін.

За його словами, кількість українців, які вже зараз живуть за кордоном може досягати 20-21 млн українців. Він також додав, що результати перепису населення, який планують провести, дуже здивують.

"Тому я вважаю, що вже не треба поділяти українців на тих, хто тут, і - ні. У світі має сформуватись глобальна українізація. І в багатьох країнах ми дуже спираємось на громади», - запевнив міністр.

(Відео заяви починається з 39 хвилини)

Veteran Public Talk: Павло Клімкін

Veteran Public Talk: Павло Клімкін

Опубліковано Veteran Hub Четвер, 25 липня 2019 р.

Нагадаємо, що заа експертними оцінками, на постійній основі за кордоном працює 3,2 млн громадян України, а в окремий період – від 7 до 9 млн осіб. Таку статистику наводить Міністерство соціальної політики України.

Водночас, за даними Державної служби статистики України за 2015-2017 роки, кількість трудових мігрантів у віці 15-70 років становила 1,3 млн осіб, що на 10,3% більше, ніж за минулий період обстеження (у 2010-2012 роках). 

Залиште свій коментар

Вибір редакції