Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клімкін закликав ЦВК не реєструвати російських спостерігачів на вибори в Україні

За його словами, це неправильно як юридично, так і морально.

Очільник МЗС України Павло Клімкін заявив, що його відомство не буде реєструвати офіційних спостерігачів від РФ на українських президентських виборах і сподівається на таке ж рішення від Центральної виборчої комісії.

Про це він сказав на спільній прес-конференції з чеським колегою Томашем Петршчіком, передає Інтерфакс-Україна.

"Я насправді не бачу тут ніякої колізії. Ми чітко сказали, що МЗС не буде реєструвати спостерігачів від Росії на наступні вибори... ми відправили відповідне звернення в БДІПЛ (Бюро з демократії і прав людини – ред.) ОБСЄ", - пояснив міністр.

За його словами, "навіть юридично допустити російських спостерігачів на вибори неможливо".

"Я сподіваюся, що ЦВК також не реєструватиме російських офіційних спостерігачів", - сказав Клімкін. Він додав, що це абсолютно неправильно як з політичної та юридичної, так і моральної точки зору. 

Раніше Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів ОБСЄ на виборах президента України. Лавров стверджує, що Москва отримала запрошення на українські вибори.

ВідеоВибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції