Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клініка Доктора Ігнатьєва: захворювання хребта у дітей та методики лікування

Фахівці Клініки Доктора Ігнатьєва, яка більше 30 років лікує захворювання хребта у пацієнтів будь-якого віку, розповіли про причини виникнення, діагностику та ефективні методи лікування патологій хребта у новонароджених.

Причини

У більшості випадків у немовлят причиною таких проблем, як дисплазія тазостегнових суглобів, затримка формування кісткових ядер, установча та вроджена м'язова кривошия, вкорочення ніжки, плоско-вальгусні стопи, є проблеми зі спиною у мам, неправильне положення плоду під час вагітності, родові травми і ін.

У Клініці Доктора Ігнатьєва відзначають: своєчасна діагностика патологій у дитини і вчасно розпочате лікування дозволять уникнути посилювання проблем з хребтом і тазом з плином часу і дадуть дитині можливість жити повноцінним життям.

Симптоми

Перші ознаки, на які повинні звертати увагу молоді батьки: дитина частіше тримає голову на одну сторону, у дитини звужене око, з народження не проходить червона пляма на потилиці та ін. Все це свідчення патологій, які вже до 6-7 років призводять до сколіозу, кіфозу, лордозної спини, раннього остеохондрозу і подальшим протрузіям і грижам міжхребцевих дисків.

Що робити?

Основна проблема, з якою стикаються українські батьки — байдужість багатьох дільничних педіатрів, неврологів і ортопедів до подібних симптомів. Часто звучить фраза: "Проблеми в цьому немає, нічого страшного, матуся, заспокойтеся, дитина переросте або можете вдіяти масажик".

Головний лікар Клініки Доктора Ігнатьєва, вертебролог, педіатр, Ігнатьєва Галина Геннадіївна каже, що масажами дитячі патології вилікувати не можна. Один з найбільш ефективних методів — мануальна корекція шиї і хребта, яка безпосередньо впливає на суглоби. Тільки після приведення суглобів в норму м'язи допомагають утримувати поставу.

Перше, що повинні зробити молоді батьки при виявленні проблеми — звернутися до професіоналів, які спеціалізуються на проблемах немовлят. Клініка Доктора Ігнатьєва більше 30 років лікує дитячі патології спини. Фахівці клініки проведуть всю необхідну діагностику — УЗД шийних м'язів, тазостегнових суглобів, нейросонографію, цифровий рентген або МРТ — і призначать лікування.

Про клініку

Клініка Доктора Ігнатьєва пропонує ефективне лікування хребта для жінок в очікуванні дитини, немовлят, дітей, підлітків і дорослих. Перелік захворювань, з якими успішно справляються фахівці клініки, включає дисплазію кульшових суглобів, остеохондроз, міжхребцеві грижі, протрузії, сколіоз, кіфоз, кривошию, плоскостопість, ішіаз, запалення сідничного нерва і багато іншого. Повну інформацію про клініку можна отримати на офіційному сайті spine5.com.

Контакти:

Україна, м Київ, вул. Чавдар
+38 (044) 227-32-51
+38 067 920-46-47

Залиште свій коментар

Вибір редакції