Гілларі Клінтон : США пишаються бути партнером України

Клінтон нагадала, що США були поруч з Україною і її народом з моменту здобуття незалежності, і пообіцяла подальшу підтримку.

Державний секретар США Гілларі Клінтон виступила зі звертанням до українського народу з нагоди 19-ї річниці незалежності України. За словами держсекретаря, США "пишаються бути партнером України".

"Сполучені Штати були поруч з Україною і її народом з моменту здобуття незалежності і продовжать підтримку, у той час як ви працюєте для досягнення повних переваг демократії", - йдеться в повідомленні американського дипломатичного відомства.

У своєму зверненні до народу України Клінтон відзначила: "Ви шануєте демократичні цінності, що розділяють не тільки українці, але й американці".

Вона відзначила, що "програма Стратегічного партнерства між США й Україною зміцнить співробітництво між нашими країнами по широкому спектру питань, де ми вже працюємо: в області торгівлі, інвестицій, економічного росту, енергетичного співробітництва, політичного діалогу, верховенства закону, регіональній безпеці і територіальній цілісності".

У своєму зверненні Клінтон нагадала, що мала можливість відвідати Україну в липні і зустрітися з президентом, міністром закордонних справ України, з українськими студентами.

Читайте також:

Путін привітав українців зі святом та зрадів "політичній стабільності"

Мєдвєдєв привітав Януковича і нагадав про "низку амбітних завдань"

Головною загрозою суверенітету України визнано її владу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: