Клінтон: Україну ніхто не змушує вступати в НАТО

Держсекретар США Гіларі Клінтон заявила, що НАТО прагне співпрацювати з Росією, а якщо в Україні народ не бажає вступати в НАТО - це їхній вибір.

Державний секретар США Гіларі Клінтон запевнила, що Росії не слід турбуватися щодо подальшого розширення НАТО.

За словами Клінтон, НАТО зацікавлене у тіснішій співпраці з Росією.

"Коли країни Центральної і Східної Європи мають можливість вибору і вступають в НАТО, таким чином, створюється пакт держав, що ставить перед собою мету підвищення загальної безпеки. НАТО не зацікавлене в будь-яких наступальних діях проти своїх мирних сусідів", - зазначила вона.

Клінтон також наголосила, що Україну ніхто не змушує вступати в НАТО. На питання, чи вважатиме вона "кроком назад" перемогу на виборах президента України кандидата, який виступає проти вступу в НАТО (як відомо, йдеться про Віктора Януковича), Клінтон відповіла:

"Ні, тому що це рішення, яке приймає український народ. Ніхто нікого в НАТО вступати не змушує. Кожна країна за власним бажанням подає заявку на членство в НАТО. Якщо в Україні змінюється керівництво і український народ на даному етапі не бажає вступати в НАТО - це їхній вибір".

Нагадаємо, нещодавно Україні запропонували увійти до складу сил реагування НАТО в 2015-2016 роках. Таким чином, Україна стане першою країною - не членом НАТО, яка братиме участь у Силах реагування альянсу.

Читайте також:

Українські військові готуються до участі в операціях НАТО

Україна збільшила кількість миротворців в Афганістані

Тимошенко обіцяє після перемоги референдум по НАТО

НАТО не потрібні військові бази в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: