Клінтон заявила, що її надихає захист Януковичем свободи слова

Гілларі Клінтон високо оцінила позицію президента України у питаннях свободи слова і демократії в Україні.

Держсекретар США Гілларі Клінтон заявляє, що США високо оцінюють позицію президента Віктора Януковича у питаннях захисту свободи слова і демократії в Україні.

Про це вона заявила на спільній прес-конференції з Януковичем.

Клінтон зауважила, що питання захисту української демократії шляхом підтримки міцного громадянського суспільства, незалежності засобів масової інформації і прозорості державного сектора були одним із провідних під час її зустрічі з резидентом Януковичем.

"Ми високо оцінюємо нещодавні заяви президента щодо підтримки свободи ЗМІ. І ми будемо працювати з урядом України для того, щоб забезпечити ці критично важливі свободи", - заявила Держсекретар США.

Вона також сказала, що зобов'язання Януковича у питаннях підтримання демократії і свободи слова в Україні "надихають нас у США і в усьому світі".

У свою чергу, Віктор Янукович висловив задоволення з приводу позиції уряду США, який позитивно оцінює політичну ситуацію в Україні та діяльність нової української влади на шляху проведення реформ.

"США позитивно оцінюють політичну стабілізацію в Україні і посилення ефективності системи державної влади, а також перші кроки із створення системи реформ", - сказав глава держави.

За його словами, для України має велике значення підтримка американською стороною антикризової програми, яку реалізують президент і уряд.

"Ми високо цінуємо готовність США надавати сприяння Україні на найважливішому для нашої держави етапі", - зазначив Янукович і додав, що йдеться про відновлення співпраці з Міжнародним валютним фондом, подолання наслідків фінансово-економічної кризи та проведення системних реформ в державі загалом.

"Ми сьогодні підтверджуємо послідовність США щодо гарантування суверенітету, незалежності, територіальної цілісності і непорушності кордонів України", - наголосив Янукович.

Він зауважив, що ця підтримка дуже важлив для України як європейської позаблокової держави.

Читайте також:

Янукович запевнив Клінтон, що Україна і надалі співпрацюватиме з НАТО

Клінтон сподівається, що Україна домовиться з МВФ про кредит

Янукович припустився конфузу щодо Гілларі Клінтон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: