Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Клієнти адвоката Трампа поскаржилися правоохоронцям на Коломойського – ЗМІ

Заяви направлені до трьох правоохоронних органів.

До Генпрокуратури, МВС та Держбюро розслідувань надійшли заяви на бізнесмена Ігоря Коломойського від громадян США Ігоря Фрумана та Лева Парнаса, які є клієнтами особистого адвоката американського президента Дональда Трампа Рудольфа Джуліані.

В інтерв’ю програмі «Схеми: корупція в деталях» Коломойський назвав Фрумана та Парнаса «аферистами» і пообіцяв «вивести на світло боже», передає «Радіо Свобода». Водночас Фруман та Парнас вимагають розпочати досудове розслідування щодо можливого вчинення Коломойським «злочину проти життя». У заяві, яку надала адвокатка Аліна Самарець, що представляє їхні інтереси в Україні, зокрема йдеться: «... У зв'язку з погрозами Ігоря Коломойського ми вимушені задля своєї безпеки виїхати з України до свого місця проживання в США, не закінчивши своїх особистих справ в Україні. Таким чином, Ігорем Коломойським вчинено злочин проти життя, а саме: готування до вбивства», – ідеться в заяві від імені Фрумана та Парнаса.

«Це все брехня, що ми якісь аферисти, що ми в когось гроші просимо або те, що в нас начебто кримінальні справи в Америці… Чому він нам пред'явив такі погрози, такі небезпечні заяви, я не можу пояснити, ми самі у шоці. Ми боїмося за наше життя. Тому ми і написали заяви. Все, що ми робимо – це рекомендація наших захисників. Головний адвокат – це Руді Джуліані», - зазначив у коментарі Лев Парнас.

Нагадаємо, після дворічного перебування за кордоном Коломойський повернувся до України 16 травня 2019-го. В інтерв’ю про Фрумана й Парнаса він заявив наступне:

«В Україні діють два аферисти, які перебувають під розслідуванням США. Один, здається, Лев Парнас, а інший – Ігор – чи то Фруман, чи то Фурман. І вони ходять тут Україною, збирають з людей гроші, розповідають, що вони близькі з паном Джуліані – і що вони вирішать із паном Луценком будь-яке питання. Пан Луценко про це навіть не знає. І, я думаю, пан Джуліані теж про це не знає. Два «Остапи Бендери», які ходять поміж двома країнами й розповідають всіляке… І в найближчому майбутньому, повірте мені, ми цих двох «субчиків» виведемо на світло боже. Щоб вони не думали...Запам’ятайте ці два імені: Лев Парнас і Ігор Фруман. Вони приїжджали до мене в Ізраїль і розповідали, як мені треба із Зеленським спілкуватися. Я сказав – я не маю відношення до Зеленського. Після цього вони зникли – і тут почалися всі ці провокації: щодо Джуліані, оточення, позбутися, ще якоїсь маячні».

Адвокат Рудольф Джуліані звинуватив українського бізнесмена у наклепі щодо двох громадян США і заявив, що порадив своїм клієнтам cудитися.

Парнас не уточнив, чи зустрічався він із Коломойським в Ізраїлі.

«Ми ніколи нікому в житті не кажемо, як себе з ким поводити. Це – не наша справа. А щодо деталей – де ми були і з ким зустрічались, і кого бачили – ми поки не можемо коментувати», - зазначив Парнас і додав, що заява про можливий злочин з боку Коломойського також буде подана до американських правоохоронних органів.

Лев Парнас та Ігор Фруман – американські бізнесмени, причетні до благодійної організації American Friends of Anatevka. Анатівка – населений пункт на Київщині для єврейських переселенців з Донбасу, який побудований на кошти єврейської громади

Парнас і Фруман розповідали, що робили пожертви до фонду президентської виборчої кампанії Дональда Трампа.

Раніше Коломойський розповів, як довго залишатиметься в Україні.

ВідеоКоломойський повернувся до України після двох років відсутності

Літак із бізнесменом на борту приземлився о 2:30 ночі у Дніпрі. В Україні Коломойський не був два роки. До осені 2018 року він жив у Швейцарії, а останнім часом - в Ізраїлі. Бізнесмен неодноразово заявляв, що в Україну повернеться, якщо на президентських виборах переможе Володимир Зеленський.

Коломойський повернувся до України після двох років відсутності

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції