Клієнти ПриватБанку допоможуть зібрати кошти на лікування дітей, розраховуючись за покупки картками

У вересні ПриватБанк перераховує 1 гривню на підтримку програми "Свято для всіх!" щоразу, коли клієнти будуть оплачувати покупки картками на суму понад 100 грн. 

Як повідомили в банку, щоб стати учасником благодійної програми, потрібно просто зареєструватися в акції й оплачувати покупки картками. Перераховані банком кошти буде використано на закупівлю ліків для онкохворих дітей, а також художніх і розвиваючих книжок для дитячих лікарень.

"Робити добрі справи легко та просто. До кінця вересня розраховуйтеся карткою нашого банку, і за кожну операцію на суму понад 100 грн ПриватБанк перерахує одну гривню благодійному фонду "Допомагати просто", – говорить керівник благодійних програм ПриватБанку Анна Павлова. – Чим частіше ви розраховуєтеся карткою, а не готівкою, тим більше шансів у дітей, хворих на онкологічні захворювання, вилікуватися й повернутися до нормального життя".

Як відзначають у банку, за підсумками акції буде визначено найактивніших її учасників, серед яких буде розіграно планшети, телефони та покетбуки. Зареєструватися в акції "Свято для всіх!" може будь-який клієнт банку на сайті https://promos.privatbank.ua/ua/promos/svyato-dlya-vsih.

Залиште свій коментар

Наступна публікація