Клюєв зобов’язав уряд до Дня шахтаря виплатити гірникам зарплати

На засіданні Кабміну, яке замість Азарова проводив Андрій Клюєв, діяльність Мінвуглепрому і Мінфіну була розкритикована через заборгованість заробітної плати працівникам вугільної промисловості.

В.о. прем'єр-міністра Андрій Клюєв розкритикував діяльність Мінвуглепрому і Мінфіну. Його зауваження стосувалися погашення заборгованості із заробітної плати працівникам вугільної промисловості. Про це пише "Комерсант Україна".

"Я попереджаю: у випадку відсутності прогресу в цьому питанні будуть зроблені відповідні висновки", - сказав Андрій Клюєв, вимагаючи негайно погасити заборгованість на підприємствах, підпорядкованих Мінвуглепрому.

"Ми повинні гідно відсвяткувати День шахтаря (29 серпня - ред.)", - наголосив він.

Нагадаємо, на початку серпня на одному з найбільших металургійних підприємств України почався страйк. У переліку вимог - подвоєння з нинішніх 4000 гривень середньої заробітної плати, перегляд норм безпеки праці та повернення права на пільгове пенсійне забезпечення.

За словами голови Донецької шахтобудівної територіальної організації "Укрвуглепрофспілки" Володимира Лащенко, у металургійній галузі критична ситуація. Сума боргу перед шахтобудівниками становить близько 41 млн гривень.

Читайте також:

На одному з найбільших металургійних підприємств України почався страйк

В Україні залишать працювати тільки 38 шахт

Єнакіївські шахтарі вибили довгоочікувану зарплату: страйк відмінили

ВідеоКлюєв зобов’язав уряд до Дня шахтаря виплатити гірникам зарплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: