КМДА буде думати до 13 лютого, чи знижувати тарифи на проїзд

До 13 лютого КМДА прийматиме пропозиції щодо зниження вартості проїзду у громадському транспорті.

Київська влада до 13 лютого прийматиме всі зауваження і пропозиції до розпорядження про зниження вартості проїзду у столичному транспорті від мешканців міста та фахівців. Потім буде прийняте рішення.

На сайті КМДА оприлюднено проект розпорядження КМДА від 13 січня про зменшення тарифів у комунальному транспорті, до якого і приймаються пропозиції.

У КМДА підкреслюють, що встановлені з листопада тарифи на проїзд у міському транспорті встановлені на економічно обґрунтованому рівні з урахуванням інвестиційної складової, спрямованої на розвиток транспортної галузі.

Нагадаємо, з 4 листопада одна поїздка у столичному метро коштує 2 гривні, у наземному транспорті 1,5 грн., якщо купувати квиток у кіоску, та 2 грн., якщо сплачувати у транспорті.

12 січня Антимонопольний комітет зобов’язав київську владу знизити вартість проїзду до 1,7 грн. у метро і 1 та 1,5 грн. у наземному транспорті. Проте тарифи знижені не були.

У КМДА наголошують, що збитки підприємств транспорту будуть компенсуватися за рахунок міського бюджету. При цьому, зниження тарифів на проїзд у метрополітені відбувається за рахунок зменшення інвестиційної складової.

Читайте також:
МДА змусить маршрутників підняти ціни
АМКУ не подарує Черновецькому тарифи на транспорт
Проїзд в електричках буде дорожчати щомісяця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: