КМДА хоче помирити "Київенерго" і водоканал (відео)

КМДА створила антикризовий штаб для вирішення поточних проблем із взаєморозрахунками "Київенерго" і "Київводоканал".

"Створено антикризовий штаб, складено графіки погашення заборгованості, й з січня почнемо погашати заборгованість", - повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко.

Він заявив, що через зупинку багатьох будівельних об`єктів, а також збільшення безробіття зменшилися надходження до бюджету. Це у свою чергу призвело до того, що "Київенерго" та "Київводоканал" не отримують в повному обсязі компенсації різниці між існуючими та економічно обґрунтованими тарифами.

За інформацією Голубченка, заборгованість із компенсацій у різниці тарифів перед "Київенерго" становить 120 млн. грн. за 2007 рік і 150 млн. грн. за 2008 рік, а перед "Київводоканал" – 69 млн. грн. і 140 млн. грн. відповідно. У зв`язку з цим у "Київводоканал" виникла заборгованість перед "Київенерго" за спожиту електроенергію, а в "Київенерго" – перед ДК "Газ України" за спожитий газ.

Голубченко запевнив, що "ні "Київенерго", ні "Київводоканал" не відключать від електроенергії, води та тепла".

Як повідомляв ТСН.ua, 2 грудня "Київенерго" заявило, що 4 грудня збирається обмежити енергопостачання ВАТ "Київ водоканал" у випадку непогашення заборгованості за спожиту електроенергію.

ВідеоКиїв не замерзне?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: