КМДА ліквідує дитбудинок, щоб віддати Табачнику приміщення

КМДА підготувала проект рішення про передачу дитячого будинку "Ясний" Міносвіти для розміщення Державної інженерної академії. Куди ж подіти вихованців закладу, покине вирішено.

Київська міська державна адміністрація планує ліквідувати дитячий будинок "Ясний" і віддати його приміщення Міносвіти.

Про це повідомив секретар депутатської фракції "Республіка Київ" у Київській міській раді, секретар комісії з питань освіти і науки Олексій Давиденко, посилаючись на підготований столичною адміністрацією проект рішення.

"Цей проект рішення фактично передбачає ліквідацію дитбудинку. Ось тільки особисто вітаючи дітей з новорічними святами , перший заступник голови КМДА про такий "подарунок" від мерії нічого їм не сказав", - цитує Давиденка прес-служба фракції "Республіка Київ".

Згідно з проектом рішення, КМДА пропонує передати дитячий будинок "Ясний" до сфери управління Міносвіти для розміщення Державної інженерної академії, створеної за пропозицією Міністерства освіти і науки.

Політик наголосив, що про майбутнє дітей, які виховуються у "Ясному", у проекті рішення не йдеться взагалі.

"Розміщуючи Дитячу інженерну академію у дитбудинку, чиновники фактично підписались під його ліквідацією, проте жодним словом не обмовилися про майбутнє вихованців "Ясного", - зазначив Давиденко.

Давиденко висловив думку, що Дитячу інженерну академію краще було б розмістити в одному із профтехучилищ, підпорядкованих Міносвіти.

Читайте також:

У Києві під каток віддали майданчики двох спортивних шкіл

Письменники підготували для Табачника подарунок - відро з помиями

На Прикарпатті землю шкіл та лікарень віддали високопосадовцям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: