КМДА поскаржилася прокуратурі на "Київенерго", бо воно забагато "базікає"

Київська влада вважає, що "Київенерго" свідомо не направляє одержану від населення оплату комунпослуг на погашення боргів.

Київська міська державна адміністрація просить прокуратуру Києва з`ясувати, чому "Київенерго" не погашає заборгованість за спожитий газ.

Про це журналістам повідомив перший заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, коментуючи заяву керівництва "Київенерго" про збільшення заборгованості перед "Нафтогазом", яка на сьогодні, за даними компанії, перевищила 900 млн грн.

"Київенерго" треба менше базікати", - заявив Голубченко і пояснив, що компанія в місяць в середньому одержує від населення платежів на суму 62 млн грн, і після закінчення опалювального періоду ці гроші не спрямовують для розрахунків за газ.

"Опалювальний сезон закінчився, і всі ті гроші, які вони зараз одержують за газ, вони не використовують – це йде плюсом. Ці кошти необхідно направляти на погашення заборгованості, і не розказувати про борг в 900 з гаком мільйонів гривень. І нікого не треба лякати", - додав Голубченко.

За його словами, "заборгованість в 300 млн грн "Київенерго" зробило штучно, оскільки проплачувало за ”електричний” газ і газ інших споживачів, а гроші від жителів за газ ”тепловий” не платило. Борг "Київенерго" становить порядку 450 млн грн, з них 60 млн – борг інших підприємств, і лише порядку 400 млн грн – це борг за ”тепловий” газ", - додав він.

Голубченко також зазначив, що тиждень тому він направив відповідне звернення до прокуратури Києва з проханням розібратися, чому з одержаних платежів за спожитий населенням газ компанія жодної копійки не направила на погашення заборгованості, що утворилася.

Як повідомлялося, на початку квітня КМДА перерахувала "Київенерго" частину боргу - 900 млн грн із загального обсягу заборгованості, що становила на початок року 1 млрд 514 млн грн. Вилучені кошти компанія повинна була перерахувати ДК "Газ України" як оплату заборгованості за газ, який був використаний у поточному опалювальному періоді.

Заборгованість споживачів перед "Київенерго" за опалювальний сезон зросла на 430 млн. грн.

АЕК "Київенерго" є найбільшим виробником теплової енергії і електроенергії в Україні, компанія повністю забезпечує потреби Києва в електричній і на 70% – в тепловій енергії.

Читайте також:

Заступник Черновецького заборонив киянам їздити до лісу

Більше тисячі будинків у Києві залишилися без гарячої води

Київ взяв у кредит 900 мільйонів гривень

Тарифи на ЖКГ у Києві піднімуть у 3,5 рази

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: