КМДА змусить маршрутників підняти ціни

КМДА придумала спосіб підвищити ціну проїзду у маршрутках. Перевізникам підвищують збори.


Київська міська порада прийняла зміни в умови організації і проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування. Це рішення схвалили 103 депутати.

Як повідомили в прес-службі КМДА, коментуючи зміни, перший заступник голови КМДА Денис Басс відзначив, що зараз в Києві працюють близько 3 тис. приватних маршрутів, кожен з яких заробляє мінімум 5 тис. дол. на місяць.

"Це - прибутковий бізнес. При цьому маршрути створюють в місті багато незручностей для киян і громадського транспорту. Тому з метою поліпшення пасажирських перевезень ми хочемо збільшити суму збору, тобто плату за надання послуг з організації пасажирських перевезень. За рік ця сума може становити 36 млн. грн., а це значні кошти", - підкреслив Басс.

За словами першого заступника Київського міського голови, ці кошти планується направити на "утримання і ремонт дорожніх об'єктів, які експлуатують маршрутки: доріг, зупинок, дорожніх знаків, паркувальних майданчиків, дорожньої розмітки". Крім того, за словами Басса, необхідно створити мережу зупинок для маршрутів в місті, аби вони "не заважали руху комунального суспільного транспорту".

Читайте також:
Українські дороги стануть платними
В'їзд до Києва стане платним
Комунальні тарифи в Києві зростуть в 5-10 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: