КМДА звинуватила у затопленні музею Голодомору керівництво закладу

Як стверджують у КМДА, водовідвідні лотки, встановлені під нижнім куполом центральної частини музею, за два роки експлуатації музею не обслуговувалися.

У Київській міської державної адміністрації причиною затоплення Меморіалу пам'яті жертв Голодомору назвали "безладність керівництва" закладу. Про це пише "Коммерсант-Украина".

Як відомо, у понеділок, 27 червня, під час сильних дощів, вода залила експозиційний зал комплексу та пошкодили п'ять проекторів для демонстрації документальних фільмів. За словами директора музею Віктора Діденко, з приміщення винесли близько 40 відер води. Діденко вважає, що інцидент стався через прорахунки, допущені під час проектно-будівельних робіт.

Проте голова КМДА Олександр Попов заявив, що меморіал був затоплений через "безладність його керівництва".

Як зазначив у свою чергу директора КП "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" Геннадія Гери, затоплення сталося у зв'язку з "порушенням правил експлуатації будівлі музею керівництвом закладу".

"Зокрема, водовідвідні лотки, встановлені під нижнім куполом центральної частини, за два роки експлуатації музею не обслуговувалися (музей був відкритий у серпні 2009 года.- ред.). Це призвело до замулення лотків, їх переповнення та перетікання води на підвісну стелю над залом пам'яті ", - пояснив пан Гера.

Діденко, натомість, спростовує такі висновки.

"Хочу нагадати, що і будівля, і територія музею належать Київської міської державної адміністрації. Ми, в свою чергу, нікого не звинувачуємо, а пропонуємо негайно розібратися в ситуації, що склалася", - заявив він. За словами пана Діденка, музей відновить роботу на початку липня.

Читайте також:

Меморіалу пам'яті жертв Голодомору не вистачає грошей

У Києві потріскався Меморіал жертв Голодомору

Біля пам'ятника жертвам Голодомору в Києві почали труїти собак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: