Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Книга про Голодомор української авторки отримала найвищу нагороду на IPPY Awards

В книзі зібрані розповіді емігрантів, які пережили голод-терор 1932-33 рр

Книга про жахливі події 30-тих років минулого сторіччя в Україні "Holodomor: Silenced Voices of the Starved Children" української письменниці в Австралії Лесі Мельничук отримала золоту медаль на премії Independent Publisher Book Award 2019 (IPPY Awards). 

Про це повідомив Український інститут Америки в Facebook.

 "Вітаємо українсько-австралійську авторку Лесію Мельничук за отримання золотої медалі премії Independent Publisher Book Award за її книгу Holodomor: Silenced Voices of the Starved Children в категорії Європейський регіон, краща в документальній, науковій літературі", - зазначено в повідомленні.

Зазначається, що до збірки увійшли 40 історій,  почутих від тих, хто пережив "голод-терор 1932-33 рр. і пізніше мігрував до Західної Австралії".

У лютому на кінофестивалі у Берліні відбулася прем'єра фільму про Голодомор в Україні. Під час світової прем'єри фільму "Гарет Джонс" команда стрічки підняла плакати з вимогою звільнити політв'язня Сенцова. Фільм про британського журналіста, який першим розказав про Голодомор в Україні, зняла польська режисер Аґнєшка Голанд. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції