Книжку "няш-мяш" Поклонської заборонили ввозити до України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Екс-прокурорка видала вже другу книжку.

Державний комітет з телебачення і радіомовлення України вніс книжку депутатки російської Держдуми, колишньої "прокурорки" анексованого Криму Наталії Поклонської "Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст" до переліку видань, які не рекомендують для ввезення до України.

Про це повідомила прес-служба комітету, оприлюднивши на сайті розширений список книжок, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини.

Антиукраїнська книжка "Кримська весна: до і після. Історія з перших вуст" була написана Поклонською в співавторстві з її чоловіком Іваном Соловйовим і побачила світ у березні 2019 року.

Зазначимо, це вже друга книжка Поклонської, внесена до "чорного списку" України, раніше прокурорка видала збірку інтерв’ю "Відданість Вірі й Батьківщині".

Нагадаємо, Наталія Поклонська стала прокурором Криму у квітні 2014 року. Торік у жовтні прокуратура Автономної республіки Крим оголосила Поклонській підозру в порушенні законів та звичаїв війни. Генеральна прокуратура України також склала їй підозру у незаконному позбавленні волі політв’язнів Олега Сенцова, Геннадія Афанасьєва, Олексія Чирнія та Олександра Кольченка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції