КНУ обрав ректора

Трудовий колектив Київського Національного університету ім. Тараса Шевченка обрав нового ректора - Леоніда Губерського, який останнім часом був виконуючим обов`язки ректора цього вузу.

Конференція трудового колективу відбулася 16 жовтня.

Губерський був обраний шляхом таємного голосування.

Претендентами на цю посаду були також Віктор Скопенко, який очолював КНУ 23 роки, колишній декан фізфаку Леонід Булавін і професор хімфаку Олександр Голуб.

Кожен факультет делегував по 10 представників. Усього делегатів прийшло 218, а голосувало 202. Переможець набрав 178 голосів.

Спочатку кандидати презентували свої програми. Губерський заявив, що його завдання - входження в Болонський процес, перегляд магістерських програм і повернення університету втраченого майна і землі.

Згідно з інформацією офіційного сайту КНУ ім. Т. Шевченка, Губерський - доктор філософських наук, професор, академік Національної академії наук України, член-кореспондент АПН України, Заслужений працівник освіти України, Надзвичайний і Повноважний посол. Він нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V і IV ступенів, має державні нагороди Болгарії, Грузії, Італії, Португалії.

Губернський народився в 1941 році в Миргороді Полтавської області. У 1969 році закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Шевченка; захистив кандидатську дисертацію (у 1975 р.), докторську дисертацію (у 1992 р.).

З 1973 року працює в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

У 1982-88 рр. – проректор з міжнародних зв`язків КНУ, з 1988 р. - проректор з навчальної роботі, з 1994 р. по жовтень 2006 р. - проректор і одночасно директор Інституту міжнародних відносин КНУ. З жовтня 2006 р. - директор цього інституту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: