Князевич: перевірка Тимошенко направлена на моє усунення

Міністр МОЗ заявив, що перевірка державних закупівель медичних препаратів паралізує роботу відомства.

Міністр охорони здоров'я України Василь Князевич не виключає, що перевірка державних закупівель медичних препаратів та обладнання може бути спрямована проти нього особисто і мати своєю метою його відставку. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам по закінченню засідання міжвідомчої комісії з питань розслідування корупційних дій при закупівлі за державні кошти медичного обладнання та ліків в 2007-2009 роках.

Князевич зазначив: "Я не виключаю такої можливості (що перевірка спрямована проти нього особисто - Ред.)". Також він заявив, що перевірка Міністерства, яку, зокрема, Генпрокуратура анонсувала вже на четвер, паралізує роботу відомства. "Я підкреслюю, чекайте удару, який буде завдано по Міністру, або по Міністерству усіма контролюючими органами, які будуть шукати, хто винен і що робити", - підкреслив Князевич.

Князевич також заявив, що у зв'язку з перевірками готовий відмовитися від отримання 1 млрд грн Міністерством на боротьбу з епідемією. "Якщо ми хочемо тільки репресій, - немає питань. Я завтра прийду на засідання Верховної ради з заявою про відмову в отриманні 1 млрд грн, Оскільки ніхто ніяких підписів під необхідними документами ставити не буде", - сказав Міністр.

У свою чергу, прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, реагуючи на виступ Князевича на засіданні комісії, підкреслила, що мета цієї кампанії - розібратися з проблемами держзакупівель у системі охорони здоров'я. Також вона сказала, що Міністерству охорони здоров'я виділяється два тижні на те щоб бухгалтерія підготувала інформацію про держзакупівлі медобладнання і медпрепаратів за останні три роки. За її словами, протягом цих двох тижнів ніякі контролюючі органи Міністерство турбувати не будуть.

Нагадаємо, прем'єр-міністр доручила Міністерству охорони здоров'я протягом місяця надати контролюючим органам повну інформацію про ціни, за якими з 1 січня 2007 до цього часу здійснювалися закупівлі лікарських засобів і медичного обладнання. "Я переконана в тому, що якщо ми почнемо зараз все це піднімати..., скільки недоотримала система охорони здоров'я за всі ці три останні роки, потім буде час, ми й далі підемо, виверне все це і покажемо суспільству", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко взялася за медичні зловживання

Влада і опозиція звинувачують один одного в корупції при закупівлі медобладнання

Луценко викрив у МОЗ зловживання на 32 мільйони гривень

Головний санлікар: в Україні немає епідемії свинячого грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: