Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Князєв заперечує участь поліції в облаві на призовників у Львові

Керівник Нацполіції звинувачує "нерозумних військкомів" у дезінформації.

Голова Національної поліції України Сергій Князєв заявив, що його підлеглі не брали участь в облаві на призовників у Львові. При цьому він звинуватив військових у дезінформації.

ВідеоУ Львові військові влаштували облаву на призовників у нічному клубі

"Нерозумні військкоми пишуть, що начебто з допомогою поліції проводять набір до армії. У Львові піднялася паніка: поліціянти влаштовують облави, забирають хлопців до армії, не дозволяючи навіть філіжанку кави допити, а якщо серйозно, подібні заяви - це ворожа провокація. Поліція ніколи не втручається у справи збройних сил. І тому подібні заяви не відповідають дійсності", - написав Князєв на своїй сторінці у Facebook.

Очільник Нацполіції зазначив, що заяви про примусовий призив до армії – це провокація, спрямована на дискредитацію дій поліції та всієї правоохоронної системи.

Князєв каже, що поліція розпочала низку спецоперацій і перейшла на посилений режим несення служби у Києва. "Нам є чим зайнятися", - зазначив очільник української поліції.

Нісенітниця про примусову мобілізацію. Нерозумні військкоми пишуть, що начебто з допомогою поліції проводять набір до а...

Опубліковано Сергієм Князєвим 4 листопад 2017 р.

Раніше повідомлялося, шо у Львові в ніч проти субти, 4 листопада, військові з поліцією влаштували облаву на студентів. За словами студентки, яка була на місці інциденту, Софії Галан, документи перевіряли у хлопців призовного віку. Військові намагалися влаштувати перевірку і всередині нічного клубу Paradox. Водночас проведення облави підтвердив керівник Західного регіонального медіацентру Міноборони Олександр Поронюк. 

Це вже не перший випадок останніми днями в Україні, коли військкомати намагаються виконати план із призову за допомогою облав. Тиждень тому в Києві влаштували рейд у нічному клубі Jugendhub. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції