Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Коаліційна рахівниця": сьогодні у "Праві на владу" обговорять подальшу долю української влади

Гості та експерти програми торкнуться найбільш актуальних питань, які допоможуть вирішити подальшу долю української влади.

Сьогодні, 31 березня, в суспільно-політичному ток-шоу "Право на владу" говоритимуть про майбутнє коаліції.

Гості та експерти програми торкнуться найбільш актуальних питань, які допоможуть вирішити подальшу долю української влади. Зокрема, на що очікувати країні в умовах термінової доукомплектації фракцій та формування коаліцій за рахунок "тушок" замість "незручних" депутатів? Яким буде склад кабміну, і чи має претендент на прем'єрство дієвий план розвитку країни?

Ще одним важливим питанням для обговорення стане реформа прокуратури: наскільки ефективним є регулярна зміна генерального прокурора, та коли розпочнуться реальні переміни в країні?

До участі в дискусії запрошені представники чотирьох політичних сил – переговорники по створенню коаліції, а також представник від позафракційних депутатів. А саме: Олексій Гончаренко ("БПП"), Альона Шкрум ("Батьківщіна"), Олег Ляшко ("Радикальна партія"), Леонід Ємець ("Народний фронт") та Віталій Купрій (позафракційний).

Про це та інше дізнавайтеся сьогодні о 22:00 в ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1. Свої запитання телеглядачі можуть ставити на сайті проекту pravonavladu.tsn.ua

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції