Коаліційну угоду сфальсифікували?

Владислав Каськів заявив, що текст коаліційної угоди, який оприлюднений на сайті БЮТ суттєво відрізняється від того варіанту, за який голосували члени фракції НУНС.


"Основна маса депутатів з нашої фракції, і я в їх числі, голосували за коаліцію, виходячи з тексту угоди, який був нам розданий. І він відрізняється від варіанту, який оприлюднили на сайті БЮТ і який, відповідно, був підписаний лідерами трьох фракцій", - сказав Каськів.

У редакціях НУНС і БЮТ по-різному викладено, наприклад, питання НАТО.

Створення коаліції
УНІАН
Депутати підписували різні угоди?
Нашоукраїнці підтримували коаліцію, виходячи з тексту, що "сторони коаліції погодились розробити програму заходів, спрямовану на інтеграцію України в систему колективної безпеки Організації Північно-Атлантичного Договору".

Тоді як в редакції, оприлюдненій на сайті БЮТ, сказано, що "сторони коаліції погодились розробити програму заходів, спрямовану на євроатлантичну інтеграцію України".

У редакції НУНС передбачено, що коаліція займеться звуженням функцій прокуратури до "виключно підтримки звинувачення у суді із передачею функції досудового розслідування іншим органам влади".

У редакції БЮТ сказано просто, що коаліція бере на себе зобов’язання провести "системну реформу органів прокуратури".

У редакції НУНС є пункт, що коаліція виступає за "посилення незалежності Нацбанку". У редакції БЮТ цей пункт відсутній взагалі.

Також у редакції БЮТ відсутні слова про те, що коаліції зобов’язуються "виділити належні кошти на озброєння війська та перехід на стандарти НАТО", як це сказано у варіанті НУНС.

За інформацією видання "Українська правда", Борис Тарасюк від імені НУНС підписав коаліційну угоду саме в тій редакції, яка представлена на сайті БЮТ. І саме цей варіант був зареєстрований у Верховній раді.

Нагадаємо, вчора у Верховній раді представники БЮТ, НУ-НС та Блоку Литвина підписали коаліційну угоду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: