Коаліція не дотримує слова?

Подання 55 депутатів від коаліції до КС щодо конституційності президентського указу про дострокові вибори Кириленко вважає ревізією домовленостей.


Подання 55 народних депутатів до Конституційного суду щодо указу президента України від 5 червня цього року про призначення дострокових виборів до ВР на 30 вересня 2007р. є ревізією політичних домовленостей. Про це сьогодні в місті Рівному заявив голова ради партії "Наша Україна" В'ячеслав Кириленко.

За його словами, такі дії представників коаліції не вкладаються у рамки політичних домовленостей, зафіксованих у спільній заяві президента Віктора Ющенка, прем'єр-міністра Віктора Януковича та голови Верховної ради Олександра Мороза. 

"Поки що президент Віктор Ющенко дотримується домовленостей, і поки що ці домовленості торпедуються, передусім, правлячою коаліцією", - сказав Кириленко.

Він також звинуватив у зриві домовленостей спікера Мороза, який, за словами Кириленка, "приріс до крісла". 

"Тому подання 55 народних депутатів до Конституційного суду - це черговий крок до дестабілізації, бо окремим пунктом спільної заяви передбачалось, що Верховна рада припиняє свої повноваження на підставі 2-ї статті Конституції України (відсутність у Верховній Раді більше однієї третини народних депутатів)", - сказав Кириленко.

Він також зазначив, що коаліція звернулася до КС із поданням у той момент, коли була оголошена достатня кількість заяв народних депутатів від опозиції про вихід із фракцій. "Що це, як не ревізування політичних домовленостей", - сказав Кириленко. Він також повідомив, що Партія регіонів розгортає виборчі штаби, і де-факто вже розпочала виборчу агітацію.

Нагадаємо, 15 червня до КС надійшло конституційне подання 55 народних депутатів України щодо конституційності указу Президента України "Про призначення позачергових виборів у Верховну Раду України" від 5 червня 2007 р. Цим указом дострокові вибори до ВР призначено на 30 вересня 2007р.

На сьогоднішній день КС не прийняв рішення про конституційність попереднього указу президента Ющенка від 26 квітня цього року про дострокове припинення повноважень ВР, яким також був визнаний таким, що втратив чинність перший президентський указ про розпуск ВР від 2 квітня 2007 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: