Коаліція не змогла домовитися щодо ротацій в Кабміні

В коаліції не змогли узгодити спільні позиції з приводу ротацій в уряді. Остаточно кадрові питання "вирішуватимуться тільки в кабінеті прем'єр-міністра України".

Члени ради коаліції не змогли узгодити спільні позиції з приводу ротацій в уряді, повідомив журналістам у кулуарах ВР нардеп від НУ-НС Роман Зварич.

За його словами, остаточно кадрові питання "вирішуватимуться тільки в кабінеті прем'єр-міністра України". Зварич прогнозує, що сьогодні, 18 лютого, питання кадрових ротацій не розглядатиметься в сесійній залі.

Водночас лідер фракції НУ-НС Микола Мартиненко повідомив, що на раді коаліції кадрові питання щодо змін в уряді взагалі не піднімалося. Він зазначив, що обговорювалися тільки законопроекти та проекти постанов, які сьогодні розглядатиме Верховна рада.

У свою чергу, нардеп від Блоку Литвина Сергій Гриневецький заявив про те, що коаліція кадрові питання без участі комуністів вирішити не зможе.

"Зрозуміло, що без комуністів в пакеті, а будь-які кадрові питання в даній ситуації можуть голосуватися тільки в пакеті, без комуністів ці питання не пройдуть. Значить, треба дивитися, що там, в президії, можна комуністам запропонувати, а щоб запропонувати в президії, означає далі треба працювати в цьому напрямі", - сказав він.

Він припустив, що кадрові питання парламент може розглянути наступного сесійного тижня. "Але це якщо ми зможемо домовитися", - підкреслив депутат.

Як відомо, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко планує змінити деяких міністрів зі свого уряду, проте поки що не готова назвати їх прізвища. Вона пообіцяла, що як тільки зміни будуть готові, вона одразу внесе відповідне подання до парламенту.

Депутат від БЮТ Андрій Портнов переконаний, що кадрові зміни буде доцільно ухвалювати пакетом. Водночас, за його словами, поки що у коаліції "немає можливості провести кадрові зміни, в силу того, що деякі політичні сили саботують цей процес".


Читайте також:

Мороз: коаліції в Раді немає і уряд - нелегітимний
Коаліція готує кадрові зміни уряду "в пакеті"
Головним претендентом на крісло глави мінфіну названо Гайдука

ВідеоКоаліція не змогла домовитися щодо ротацій в Кабміні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: