Коаліція образилась на Ющенка за ігнорування Тарасюка

Депутати коаліції заявляють, що Банкова вкотре висловлює зневагу до Верховної ради.

Коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді висловлює жаль з приводу небажання президента Віктора Ющенка надати вмотивовану відповідь на пропозицію кандидатури Бориса Тарасюка на посаду голови МЗС.

Про це повідомила прес-служба коаліції, коментуючи відповідну заяву прес-служби президента.

"Парламентська коаліція не хоче опускатися до зневажливого стилю комунікації, який, на жаль, продемонстрував президент. Ми, зокрема, не дозволимо собі вжити стосовно глави держави вираз на кшталт "так званий президент", - наголошується в заяві.

"Але депутати коаліції щиро стурбовані тим, що Банкова вкотре висловлює відверту зневагу до найвищого законодавчого органу країни, обраного українським народом", - йдеться в тексті.

Також депутати висловив сподівання, що "глава держави просто неуважно прочитав текст заяви, підготовлений йому деякими працівниками Секретаріату президента, схильними до інтриг та конфронтації".

"Фракції коаліції не сперечаються і не збиралися сперечатися стосовно конституційних прерогатив президента вносити у парламент кандидатуру на посаду міністра закордонних справ", - сказано в заяві.

Коаліція наголошує, що "консультації з парламентаріями могли б посприяти вищій якості підбору кандидатур на важливі державні посади та їх проведенню у Верховній раді" і "такий рівень політичної "толерантності" може негативно відбитися на відносинах між різними гілками влади".

Нагадаємо, Віктор Ющенко сьогодні вніс на розгляд парламенту кандидатуру міністра закордонних справ - ним став Олег Шамшур, посол України в Сполучених Штатах.

Раніше парламентська коаліція пропонувала Віктору Ющенку внести до Верховної ради подання про призначення головою МЗС депутата від НУ-НС Бориса Тарасюка.

Читайте також:

Ющенко відмовився пояснювати Раді свій вибір нового глави МЗС

Тарасюк не хоче керувати МЗС через Балогу

Ющенко готовий порадитися з коаліцією щодо нового глави МЗС

Яценюк не хоче повертатися до МЗС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: