Коаліція відмовилася доводити своє існування

На засіданні ради коаліції прийнято рішення не збирати жодних підписів для підтвердження дієздатності парламентської більшості.

На засіданні ради коаліції прийнято рішення не збирати жодних підписів для підтвердження дієздатності парламентської більшості.

Про це в Верховній раді заявив народний депутат фракції НУ-НС Роман Зварич.

"Відбулося засідання ради коаліції, і учасники обговорили усі можливі юридичні варіанти... Вивчається правова база ситуації, але поки що прийнято рішення не збирати жодних підписів", - сказав він.

При цьому Зварич пояснив, що відповідно до вимоги спікера Володимира Литвина треба надати відповідний пакет документів, які підтверджують створення коаліції. "По суті там підписи будуть такі ж самі... Але я точно можу сказати, що жоден з учасників засідання ради коаліції не заявив, що має бажання вийти з цієї коаліції. Жодна з фракцій про це не заявила", - сказав Роман Зварич.

Він також підтвердив, що 19 лютого у 12:00 рада коаліції знову збереться на засідання.

Як відомо, 17 лютого голова Верховної ради Володимир Литвин попросив діючу парламентську коаліцію в десятиденний термін надати документи, які підтверджують її існування. Про це він заявив в ході засідання ВР.

"Я прошу коаліцію надати всі документи, які підтверджують діяльність коаліції... Будь ласка, 10 днів... Надайте всі документи і голові Верховної ради, і профільному комітету", - сказав Литвин.

"Якщо документів не буде, будуть нові реалії, про які говоритимемо, а саме про те, що нам потрібна нова коаліція", - відмітив він.

Спікер нагадав, що згідно із законом про регламент парламенту, зменшення чисельного складу коаліції до меншої кількості народних депутатів, ніж визначено Конституцією України, може служити причиною для припинення діяльності коаліції.

Крім того, Литвин відзначив, що згідно із законом, під угодою про створення коаліцію має бути не менше 226 підписів народних депутатів.

Читайте також:

Литвин попросив коаліцію довести її існування

Чорновіл: ПР припинила переговори по створенню коаліції

ПР: нову парламентську більшість майже створено

ВідеоКоаліція відмовилася доводити своє існування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: