Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коболєв прокоментував наміри Кабміну призупинити контракт з правлінням "Нафтогазу"

Керівник "Нафтогазу" вважає, що це може вплинути на перемовини з "Газпромом" щодо транзиту.

Голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв вважає, що наміри уряду призупинити контракт з правлінням компанії та переглянути заробітні плати "є не логічним"

Про це він розповів під час брифінгу 18 січня.

Керівник компанії заявив, що такі кроки Кабміну "дивні" та суперечать закону.

"Як голова "Нафтогазу", я готовий до цієї дискусії. Моя заробітна плата визначалась згідно з діючою постановою Кабінету міністрів. Для мене виглядає дивним, що прем'єр-міністр з одного боку не відміняє діючу постанову, а з іншого - вимагає перегляду заробітних плат. Це нелогічно. Не говорячи про те, що те, що було прийнято - це порушення як процедури, так і норми закону", - сказав Коболєв та додав, що це може вплинути на перемовини щодо транзиту. Однак він запевнив, що "Нафтогаз" все ж вестиме перемовини з "Газпромом".

Нагадаємо, на засіданні уряду розповів прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що контракт з правлінням НАК "Нафтогаз України" припинить свою дію з 22 березня 2019 року. Після цього планують укласти інший, який передбачатиме нові "нормальні" зарплати для керівництва компанії. Більше читайте тут:

ВідеоСуд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Про це повідомляє офіційний сайт компанії. У такий спосіб "Нафтогаз" намагається стягнути з росіян гроші, які вони заборгували згідно із рішенням Стокгольмського арбітражу за порушення умов контракту. Два мільярди доларів з понад  4,5 вдалося забрати автоматично, їх врахували як плату за газ. А от решту доводиться вибивати в судах через арешт російських активів.

Суд у Нідерландах арештував активи російського "Газпрому" за позовом "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції