Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Коболєв прокоментував заяву міністра енергетики про можливу зміну керівництва "Нафтогазу"

Керівник "Нафтогазу" перебуває у робочому відрядженні.

Голова НАК "Нафтогаз" Андрій Коболєв відповів на заяву міністра енергетики та захисту довкілля Олексія Оржеля про його можливе звільнення. Керівник компанії зазначив, що вже звик до регулярного процесу "зняття".

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Коболєв розповів, що не бачить сенсу реагувати на такі заяви і вже звик до них.

"Особливо, коли знаходжусь у важливому відрядженні та обговорюю потенційне стратегічне партнерство з великими міжнародними гравцями нафтогазового ринку, які, на відміну на маловідомих переможців непрозорих конкурсів, проведених попереднім міністром енергетики, хочуть співпрацювати саме з "Нафтогазом". Бо наша команда довела свою здатність як бути надійним партнером, так і реалізовувати стратегічні ініціативи, дотримуючись принципів економічної доцільності та некорумпованості", – написав керівник "Нафтогазу".

Окрім цього, Коболєв повідомив, що перебуває у робочому відрядженні і намагається встановити стратегічне партнерство з іноземними гравцями на нафтогазовому ринку та анонсував подальші кроки на посаді - завершення анбандлінгу компаній групи "Нафтогаз України", проходження зими, старі та нові арбітражні процеси з "Газпромом", тощо.

"Я люблю свою роботу, хоч вона й вартувала мені багато, включно з втратою декількох друзів. І я вірю в успіх нашої команди, бо вона сильна і вже багато разів доводила свою здатність перемагати. В самих складних ситуаціях. І конкурсах. Навіть тих, на які нас не запрошували", – додав він.

Щодо «новин» цього дня. Ну, як новин? З моменту призначення мене на посаду голови Нафтогазу я звик до регулярного...

Опубліковано Andriy Kobolyev Понеділок, 2 грудня 2019 р.

Нагадаємо, 2 грудня міністр енергетики та навколишнього середовища Олексій Оржель повідомив, що Міністерство енергетики вирішило змінити керівництво і наглядові ради стратегічних енергокомпаній. Відповідаючи на питання журналістів, Оржель підтвердив, що може йтися і про зміну керівників "Нафтогазу" і "Укренерго".

Відео У Міненерго анонсували звільнення керівників "Нафтогазу" та "Укренерго"

Про зміну керівництва та членів наглядової ради стратегічних енергетичних підприємств  повідомив міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель. За словами міністра, вже ухвалили відповідне політичне рішення і розпочинається конкурс на вакантні посади. Міністр додав, що чинні керівники за бажанням також можуть узяти в ньому участь.  

У Міненерго анонсували звільнення керівників "Нафтогазу" та "Укренерго"

Залиште свій коментар

Вибір редакції