Коболєв заявив, що жодних "дірок" в "Нафтогазі" не було, і припустив причини свого звільнення

Коболєв заявив, що жодних "дірок" в "Нафтогазі" не було, і припустив причини свого звільнення

Фото: УНІАН

За його словами, компанія мала прибутки.

Ексчільник "Нафтогазу" Андрій Коболєв вважає, що рішення Кабміну щодо нього було нелегітимним, а приписані "Нафтогазу" дірки в бюджеті неіснуючими. 

Про це він розповів в інтерв'ю "Інтерфакс-Україіни".

"Я не вважаю, що рішення Кабінету міністрів України було легітимним. Я вважаю, що це рішення ставить хрест на корпоративній реформі. Це важливо не тільки для "Нафтогазу" або для мене персонально, це важливо для всієї системи корпоративного управління, яка будувалася останні сім років", –  заявив він.

Коболєв підкреслив, що на момент його звільнення на рахунку компанії було понад 2 мільярди доларів вільних грошових коштів. Водночас у підземних сховищах – 7 мільярдів кубометрів природного газу, який належить "Нафтогазу". До того ж, компанія чекала на прибуток. "За нашим фінансовим планом, який нам, на жаль, не затвердили на цей рік, ми збирались забезпечити безпеку проходження наступної зими, забезпечити всі інвестиції у видобуток і передати на додаток до всіх стандартних податкових платежів ще 32 млрд грн. Це план, який я комунікував прем'єр-міністру і президенту, вони про це знають. $2 млрд на рахунках "Нафтогазу" є найкращим показником здоров'я компанії. Більш того, за результатами першого кварталу цього року ми очікували отримати прибуток", – зазначив він.

Ексочільник "Нафтогазу" наголосив, що останнім часом у компанії була дуже важка розмова з Мінфіном, який звинувачував їх у приховуванні грошей.  "Останнім часом була дуже важка розмова з Мінфіном, який нас звинувачував, що ми якісь гроші ховаємо і щось не показуємо. Дійсно, якщо порівнювати Єдиний казначейський рахунок до випуску єврооблігацій на $1,25 млрд, то там були незначні залишки грошей. З іншого боку, $2 млрд на рахунках "Нафтогазу". Я бачу це головною причиною", –  заявив він у відповідь на питання про його думку, щодо причин всіх змін, які відбулись. 

Новини України: кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління Нафтогазу

Новини України: кабмін звільнив Андрія Коболєва з посади голови правління Нафтогазу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація