Кобзон і Ронні Вуд виступлять у Лондоні

В лондонському Королівському Альберт-холі 10 травня відбудеться гала-концерт, присвячений 65-річчю Перемоги. На ньому виступлять Кобзон, Бабкіна, Ронні Вуд.

Йосип Кобзон (Фото: sochi-news.ru)
Кобзон і Ронні Вуд виступлять у Королівському Альберт-холі
Російські та закордонні артисти, серед яких Йосип Кобзон і Ронні Вуд, візьмуть участь у гала-концерті, присвяченому 65-річчю Перемоги, який відбудеться 10 травня в лондонському Королівському Альберт-холі.
У концертну програму включені виступи російських, британських та американських артистів.

Серед росіян, свою участь у програмі гала-концерту підтвердили Йосип Кобзон, Тамара Гвердцителі, Олександр Маршал, Надія Бабкіна та ансамбль Русская песня, а також найбільший військово-художній колектив Росії - Академічний ансамбль пісні і танцю Російської армії імені А.В. Александрова.

З британських музикантів на сцені Альберт-холу в цей вечір виступлять гітарист Ронні Вуд і гурт Jethro Tull, яка заспіває разом з хором Александрова.

У програму концерту також включена архівна кінохроніка військова та інші "сюрпризи", подробиці яких організатори поки не розкривають.

Серед глядачів, запрошених на концерт, - велика група британських ветеранів, а також ветерани з Росії та США, які прибудуть у ці дні до Лондона.

Гостями свята також стануть британські політики, дипломати, військові, члени королівської родини.

Концерт відбуватиметься під час Всесвітнього тижня Червоного Хреста, і всі доходи від нього підуть у фонд Британського Червоного Хреста (British Red Cross). 

Читайте також:

Кобзона виписали із лікарні

У Кобзона рак передміхурової залози

Кобзона обсвистали в Одесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: