Кобзона хочуть позбавити звання почесного громадянина Полтави

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кобзона хочуть позбавити звання почесного громадянина Полтави

Через різке висловлювання Йосипа Кобзона про майданівців пропонують позбавити його звання почесного громадянина Полтави / Фото: Lenta.ru

Співака пропонують позбавити звання через висловлювання проти майданівців.

Депутат Полтавської облради Діонісій Каплін звернувся до міського голови Полтави Олександра Мамая з вимогою розглянути на сьогоднішній сесії питання про позбавлення співака Йосипа Кобзона звання почесного громадянина міста.

Каплін пояснив свої дії тим, що у листі до президента Януковича Кобзон зазначив про необхідність застосування жорстких дій проти тих, хто підтримує Майдан, пише "Коло".

"Я звертаюся до міського голови та депутатського корпусу, щоб на найближчій сесії, яка повинна відбутися цієї суботи, прийняти рішення про позбавлення Йосипа Кобзона звання почесний громадянин Полтави. Заява народного артиста України, почесного громадянина міст Полтави, Дніпропетровська та Слов'янська про необхідність застосування жорстких мір до тих, хто на Майдані, не відповідає прагненням полтавської громади та принижує честь і гідність кожного мешканця нашого міста", - уточнив Каплін.

Сесія Полтавської міськради має відбутися в суботу. На ній планують розглянути єдине питання – про ситуації в державі.

Нагадаємо, Кобзон разом із відомими діячами культури вчора у листі попросив президента України Віктора Януковича арештувати мітингувальників, зазначивши що "організатори всього цього свавілля повинні бути негайно заарештовані і віддані суду".

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація