Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кочергою по ребрах і навколішки в кут: жертва домашнього насильства 10 років терпіла витівки чоловіка-садиста

Деспот бив і дружину, і двох власних доньок.

Після десяти років знущань над собою та дітьми наважилася розповісти про своє горе Елона, котра стала жертвою домашнього насильства з боку чоловіка. Рубіконом стала остання сварка, після котрої на тілі жінки лишилися величезні синці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Більш за все мене налякало те, що мої діти лежали тихо. Вже настільки діти залякані, що вони боялися не те, що маму захистити, а навіть пискнути", - пояснила жінка. Вона втекла зі Слов’янська та вже десять днів ховається у притулку для постраждалих від домашнього насилля. Про чоловіка Елона розповідає, що він звинувачує в провокуванні нападів агресії саме її, потім вибачається та обіцяє виправитися, але все повторюється знову і знову. Елона пригадує, як вагітною дістала удар по ребрах кочергою, а дітей скажений батько міг лупцювати по півтори години поспіль.

ВідеоБив та ламав ребра: історія жінки, яка після десяти років знущань наважилася втекти від чоловіка

Залякані доньки Христина та Рима зізнаються, що їх до синців били мухобійкою за недобрі оцінки в школі, а ще за сміх і танці. У свої 8 років дівчата добре розуміються на кольорах синців. Діти неодноразово були свідками тортур, які переживала мама. "В кут ставив, на коліна", - пригадують дівчата. Елона додає, що спочатку про таке було соромно комусь розповісти, а потім мовчати змушував страх покарання. Коли ж одного разу наважилася на втечу, чоловік почав шантажувати погрозами кримінальної відповідальності. "Написав, що я хочу дітей продати на органи, завезти десь за кордон", - каже жінка.

Елона твердить, що для сусідів вони виглядали, як цілком гарна родина. Чоловіка називали зразковим сім’янином, адже саме він водив і забирав дітей зі школи та садка, ходив у магазини. Ніхто і не здогадувався, що через ревнощі він забороняв дружині виходити з дому. А на її скарги не реагували навіть родичі, бо, мовляв, така доля жінки, "Вони кажуть: ну, дід бабу бив, батько маму бив, що ти хочеш?", - каже постраждала. Поліція теж не захищала жінку, бо кваліфікувала це як звичайні сімейні конфлікти. Тепер Елона вважає, що мусить поділитися цією історією, щоб інші жінки не гаяли часу та тікали від подібних чоловіків уже після першого випадку насильства.

Телефоном чоловік на ім’я Павло зізнався, що бив свою дружину. "Я винуватий, я не заперечую того, що зробив. Так, у цьому році я зривався двічі, це дійсно правда", - каже він. При цьому він зауважує, що пальцем до жінки не торкнувся, бо колотив самою мухобійкою. Себе в цій ситуації чоловік вважає потерпілим, і він уже написав заяву в поліцію про викрадення дітей. "Я постраждав в цій ситуації не менше, бо вона отримала фізичне, тілесне покарання, а я поніс психологічне, моральне покарання", - каже Павло. Його дружині вже взялися допомагати психологи та юристи, однак відповісти згідно нового закону про насильство в родині саме цей агресивний чоловік не зможе, бо документ набуде чинності аж через рік після підписання його президентом.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції