Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільш підтопленими залишаються Чернігів та навколишні села.

В Україні продовжують ліквідувати наслідки потужних повеней, а також готуються до нових.

Про це повідомляє Державна служба з питань надзвичайних ситуацій.

У Чернігові на вул. Гонча та в садовому товаристві "Заріччя" розлилася річка Стрижень. Там залишається підтопленим 21 двір (було 74) та п'ять житлових будинків. Відселено сім осіб. У ДСНС констатують, що спостерігається зменшення рівня води в басейні річки в межах 25 см за добу. Також продовжують відкачувати воду.

У селі Новоселівка під Черніговом залишаються підтопленими два двори (було 20).

У селі Старий Білоус Чернігівського району через підняття рівня води в річці Білоус підтоплено 90 домогосподарств (40 житлових будинків) та кілька сотень дачних ділянок на орієнтовній площі 10 гектарів (остаточна кількість встановлюється) в садових товариствах. У ДСНС кажуть, що відкачування води з домогосподарств є недоцільним. Загалом евакуювали 27 осіб з підтоплених дачних ділянок.

В Охтирці на Сумщині вода повністю зійшла, залишаються підтопленими чотири підвали житлових будинків.

ВідеоПонад три десятки людей довелося евакуювати через повінь на Чернігівщині

Там вийшли з берегів річки Стрижень та Білоус. У самому Чернігові у зоні підтоплення вода пішла на спад. Натомість у селі Старий Білоус затопленими лишаються 90 обійсть та ще кілька сотень дачних ділянок на площі понад 10 гектарів.

Понад три десятки людей довелося евакуювати через повінь на Чернігівщині

В Українському гідрометцентрі попереджають, що через потепління 4-6 квітня триватиме весняне водопілля з подальшим підйомом рівнів води:

- на лівих притоках Середнього Дніпра на 0,6-1,0 метра з виходом води на заплаву (Сумська, Полтавська, Дніпропетровська області);

- на рiчках басейну Прип'ятi на 0,1-0,5 метра з подальшим затопленням заплавних територiй та початкового затоплення окремих господарських споруд у Ратнiвському районі Волинської області;

- на річці Дунай у Вилковому на Одещині зберігатимуться небезпечні рівні води в межах 1,6-1,7 метра;

- на Закарпатті очікується формування максимальних рівнів чергової хвилі водопілля з підйомом рівнів води над поточними відмітками без негативних наслідків;

- на річках Луганської області очікується подальший підйом рівня води на 0,3-0,8 метра за добу та збільшення шару води на заплавах річок. Можливе підтоплення населених пунктів, що близько розташовані біля річки Деркул.

Залиште свій коментар

Вибір редакції